Dni Sihote – divadelné predstavenie: To ste vy pán Taner.

Trojdňový program Dni Sihote sa ukončil v Opatovej predstavením domáceho Divadla 21 s hrou TO ste vy pán Taner?

V plnom kultúrnom dome sa odohralo opäť predstavenie plné dojmov a silných emócií
Nechýbali pravé slzy nielen hercov na javisku, ale aj súdiac podľa tichého smrkania a uplakaných očí – aj v hľadisku.
Na konci predstavenia Ľ. Lišková poďakovala za spoluprácu, možnosť učiť sa a zároveň aj zapojiť sa celému prípravnému výboru týchto osláv… Rovnako poďakovala aj divákom za ich podporu a návštevnosť na podujatiach . Na javisku teda dostali slovo aj Iveta Matejková, Miloš Mičega či Ladislav Matejka .
Týmto podujatím sa začal písať prvý ročník DNí Sihote.

Nesmieme zabudnúť na ľudí, ktorí pomáhali akýmkoľvek spôsobom – stavať pódium, nosiť stoličky, upratovať, pomáhať s programom, sponzorom. Ďakujeme poslancom SEVERU, rovnako Petrovi Ďurišovi za jeho profesionálny vklad a ďalším.

Obrovské ĎAKUJEM patrí DH OPATOVANKE, ktorá odohrala nádherný koncert, ale aj za spoluprácu s FS Kubrá. Negatívom ich vystúpenia bolo nedostatočné osvetlenie, napriek tomu to všetko zobrali s profesionálnym prístupom.

Za plynulý priebeh nedele ďakujeme Ferkovi Novotnému- nielen za pomoc pri príprave sály, ale aj počas predstavenia. Rovnako vďaka aj za technickú pomoc pri osvetľovaní.

Ďakujeme aj občanom, že prišli, bez nich by toto podujatie stratilo význam. Veríme, že sa spoločne stretneme o rok a pripravíme opäť niečo nové.

to-ste-vy-p-tanner

Tento obsah bol zaradený v Kultúra, Šport. Zálohujte si trvalý odkaz.