Opatovská harmonika 4.

V nedeľu, 8 mája sa opäť uskutočnilo podujatie Opatovská harmonika. 4krát sa stretli viacerí interpreti, aby potešili svojich divákov.
Počas 3 hodín koncertu sme mali možnosť vidieť vystúpiť známe Sestry Bacmaňákové, Tomáša Martáka, Jozefa Šedivého zo Soblahova, Jozefa Chupáča, či deti z harmonikovej akadémie. Potešilo nás aj vystúpenie „domácich“ interpretov- manželov Horkovcov, ktorí sa opäť prezentovali neznámymi piesňami folklórneho rázu. Sestry Eva a Lenka Bacmaňákové mali okrem vystúpenia aj jednu milú povinnosť a to vyžrebovať jedného výhercu krásneho svietnika z dielne p. Petra Dobiáša. Šťastná výherkyňa sa okrem svietnika mohla tešiť aj z 3 CD od speváka Jozefa Opatovského.
O tom, že koncertovanie bolo viac ako výborné svedčia mnohé standing ovation a prídavky sestier Bacmaňákových. Opakovane by sme chceli poďakovať hlavne Petrovi Dobiášovi, ktorý si toto nádherné podujatie opäť zobral pod svoju réžiu. Technicky sa podpísalo Šláger rádio, výzdobu javiska a kvety pre interpretky, dodalo Kvetinárstvo Alenka. Nemôžeme zabudnúť ani na ďalších sponzorov – firma p. V. Dobiáša, či firma Es- Systems. Ruku k dielu pridal klub dôchodcov z Opatovej.
Ďakujeme za nezabudnuteľný zážitok a tešíme sa na ďalšie akcie.
Fotografie si môžete pozrieť vo fotogalérii. Za fotografie ďakujem rádiu Šláger.

Opatovska harmonika 4 8.5.2016 r. Š (90)

Tento obsah bol zaradený v Kultúra, Uskutočnené. Zálohujte si trvalý odkaz.