Memoriál Jána Baďuru.

V sobotu 5. 9. 2015 sa v Opatovej na futbalovom štadióne Družtevník Opatová konalo už tradičné podujatie 8. ročník hasičskej súťaže s historickou striekačkou PS 8
MEMORIÁL JÁNA BAĎURU. Zúčastnilo sa 12 mužstiev z toho bolo 5 z miestneho DHZ Trenčín – Opatová. V kategórii ženy zvíťazilo družstvo mladšie ženy Opatová a v kategórii muži družstvo mladší muži, ktorí utvorili rekord trate. Na záver súťaže nastúpili plameňáci z Opatovej a predviedli ukážku útoku. Potom účastníci memoriálu privítali podpredsedu vlády a ministra vnútra SR Roberta Kaliňáka , predsedu trenčianskeho samosprávneho kraja Jaroslava Bašku a primátora mesta Trenčín Richarda Rybníčka, ktorí odovzdali DHZ Trenčín – Opatové nové hasičské zásahové vozidlo. Nasledovalo posedenie a výborná zábava pri guláši a harmonike. Ďakujeme členom DHZ Trenčín – Opatová, sponzorom a všetkým, ktorí prispeli ku skvelému priebehu celej akcie a tešíme sa na ročník 2016.
Fotografie si môžete pozrieť vo fotogalérii.Za ich poskytnutie ďakujem p. Jozefovi Krajčovičovi a za komentár sl. Pavlíne Mončekovej.

Memorial Jana Baduru 2015 J. K   (44)

Tento obsah bol zaradený v Šport, Uskutočnené. Zálohujte si trvalý odkaz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *