Púť na Skalku 19. 7. 2015.

Modli sa a pracuj! Už po 25 krát sa konala púť k úcte svätcov Andreja Svorada a Benedikta, ktorí pôsobili na Skalke pri Trenčíne. Púť vyvrcholila sv. omšou 19 júla o 10:30. Omšu celebroval biskup Mons. Prof. ThDr. Viliam Judák, PhD. Pútnici prišli z blízkeho či ďalekého okolia a aj zo zahraničia. Ľudia z našej farnosti putovali pešo cez rieku Váh, bicyklom či autobusom. Tí ktorí mali možnosť obliekli sa do opatovského kroja a aj takýmto spôsobom reprezentovali našu farnosť. Púte sa zúčastnili aj príslušníci DHZ Opatová.
Fotografie si môžete pozrieť vo fotogalérii. Za ich poskytnutie a komentár ďakujem p. Dominikovi Hrickovi a sl. Márii Markovej.

Tento obsah bol zaradený v Cirkevné, Uskutočnené. Zálohujte si trvalý odkaz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *