Slávnostné odhalenie pamätnej tabule.

V nedeľu 7.12. si naša farnosť pripomenula 25.výročie úmrtia p. profesora Štefana Chmelu, niekdajšieho správcu našej farnosti. Pri tejto príležitosti sa uskutočnilo slávnostné odhalenie pamätnej tabule na budove farského úradu. Sprievod veriacich s pánom farárom prešiel z kostola ku fare. Pán farár po krátkej modlitbe odhalil pamätnú tabuľu, požehnal ju a potom pán Anton Liška v krátkom príhovore zaspomínal na pôsobenie p. profesora v našej farnosti. V kostole sa nachádza výstava fotografii na ktorých sa nachádza p.profesor.
Fotografie si môžete pozrieť vo fotogalérii. Za ich poskytnutie ďakujem p. Jozefovi Krajčovičovi.

Tento obsah bol zaradený v Cirkevné, Uskutočnené. Zálohujte si trvalý odkaz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *