Hasičská súťaž pre deti O cenu Červených bleskov

Title: Hasičská súťaž pre deti O cenu Červených bleskov
Location: Futbalové ihrisko Opatová nad Váhom
Máme za sebou úspešný hasičský deň plný malých prekvapení. Hasičskej súťaže pre deti sa zúčastnilo celkovo 11 družstiev, z toho 9 chlapčenských a zmiešaných a 2 dievčenské. Súťažilo sa v troch disciplínach – štafeta, zdravotná príprava a požiarny útok s vodou. Ako prvé sa na štart pripravilo družstvo starších chlapcov z Opatovej. Štafetu odbehli v celkovom čase 2:14 vrátane 2 trestných bodov za hadicu trčiacu z podložky a za prekročenú štartovú čiaru. Zdravotná príprava zahŕňala teoretický test a praktickú časť – zafixovanie zlomenej nohy, zastavenie krvácania na ruke a stabilizovanú polohu. Tretia disciplína požiarny útok sa nezaobišla bez problémov s B hadicami. Nakoniec sa kolektív umiestnil na 9. mieste.
Paulína Ukušová
Lucia Matejková
Rebeka Ďurišová
Matúš Dobiaš
Filip Ďuriš
Šimov Ukuš
Lukáš Matejka
Matej Belko

Naše mladšie deti štartovali ako poslední. Štafetu odbehli bez trestných bodov za 2:09 a zdravotnú prípravu zdolali s najlepším časom zo všetkých kolektívov. Na veľké prekvapenie, v konečnom hodnotení boli ocenení striebornými medailami za 2. miesto.
Beáta Belková
Zuzka Valachová
Riško Meliš
Ondrej Meliš
Martin Ševčík
Roman Žuffa
Hanka Belková
Filip Arpáš
Kaja Dovičinová

Veľké poďakovanie patrí deťom za peknú reprezentáciu DHZ Opatová, zúčastneným kolektívom a ich vedúcim, tímu rozhodcov a organizátorov a v neposlednom rade rodičom Plameňákov a TJ Družstevníku Opatová! Dúfame, že o rok sa stretneme znova!
Fotografie si môžete pozrieť vo fotogalérii. Za ich poskytnutie ďakujem sl. Martine Hrickovej.

Tento obsah bol zaradený v Šport, Uskutočnené. Zálohujte si trvalý odkaz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *